Değerli Müşterilerimiz,

Fincanlar Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti. olarak amacımız, ailenizi, çalışanlarınızı ve mallarınızı, risk analizinizi yaparak, doğru seçimlerle güvence altına alabilmektir. Bu kapsamda dürüst güvenilir, hızlı, ulaşılabilir, yenilikçi ilkelerimiz ile sigorta hizmetlerimizi 2001 yılından bu yana sürdürmekteyiz.

Fincanlar Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti. olarak ilkelerimiz; sizlere hizmet kalitemizi en iyi biçimde sunmak, satış öncesi ve sonrası hizmette hızlı olmak, daima ulaşılabilir olmak, müşterilerine güven uyandırmak, saygın ve dürüst olarak algılanmak, işimize değer katarak fark yaratan şirketlerden biri olmak, müşteri odaklı, müşteriyi birinci sıraya koyarak, en iyi hizmeti vermek için sorumluluğu üstlenmek, eğitimli ve dinamik personelimiz ile hizmet vermektir.

Yaşam sürenizce meydana gelebilecek tüm risklerinizin gerçekleşmesi sonucunda, doğacak zararlarınızı gidermek üzere sizlerle kolkola ve birlikte, güvenilir işbirliği içinde çalışmak arzusunda olduğumuzu bilgilerinize arz ederim.


Saygılarımla,
Fincanlar Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti.
Kurucu Ortak / Genel Müdür
Murat Birtürk FiNCAN